Busy Konin – Niemcy

To najczęściej wybierana trasa przez naszych Klientów. Drogi prowadzące do Frankfurtu, Hamburga, Berlina, Bremen czy Hannover znamy jak własną kieszeń. Mogą więc Państwo liczyć na usługę, która zostanie wykonana szybko, bezpiecznie i komfortowo. Trasę Polska-Niemcy (w obydwie strony) wykonujemy busami z kilku miast (na przykład z Konina), które zaznaczyliśmy na mapie na naszej stronie internetowej. Jeśli jednak nie są Państwo w stanie dojechać do żadnej z wymienionych lokalizacji lub po prostu mieszkają niedaleko którejś z nich, zachęcamy do skontaktowania się z nami! Ustalimy najkorzystniejsze dla Państwa warunki współpracy.

Dlaczego warto wybrać nasz transport?

Naszych Klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Państwa komfort i wygoda to podstawa naszych działań. Dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby zarówno przejazdy, jak i busy były odpowiednio dopasowane do Państwa potrzeb. Usługi wykonujemy samochodami marek takich jak Renault i Opel. Posiadają one szerokie fotele, które pozwalają nie tylko rozsiąść się wygodnie, ale i wyprostować nogi w razie potrzeby. Co więcej, każdy bus został wyposażony w klimatyzację oraz przyciemniane szyby, dzięki czemu nawet najdłuższe trasy w sezonie letnim nie są męczące.

Naszą ofertę transportową kierujemy do wszystkich. Podejmujemy się przejazdów indywidualnych oraz zorganizowanych o różnym charakterze, na przykład służbowym lub okolicznościowym.