Busy Konin – Holandia

W naszej ofercie znajdą Państwo kilka tras — zarówno tych ograniczających się do naszego kraju, jak i tych międzynarodowych. Jedną z nich jest Polska-Holandia. Bus wyjeżdża z miast takich jak Łódź, Gniezno, Poznań, Konin, Kutno, Włocławek, Inowrocław, Koło, Sieradz, Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Jarocin, Pniewy, Nowy Tomyśl, Międzyrzecz i Świebodzin. Istnieje jednak możliwość odbioru z innej lokalizacji po wcześniejszym kontakcie i ustaleniu szczegółów.

Transport naszymi busami zawsze odbywa się z punktu A do B. W trakcie nie ma żadnych przesiadek, a postoje są uzależnione od Państwa potrzeb. Dzięki temu możemy Państwu zapewnić szybki i bezproblemowy transport do konkretnego miejsca.

Jakie udogodnienia oferujemy?

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu komfortu na wysokim poziomie. Dlatego wszystkie nasze busy są wyposażone w klimatyzację, która ma ogromne znaczenie podczas długich przejazdów w okresie letnim. Zadbaliśmy również o stworzenie przyjaznych warunków jazdy. Fotele są szerokie, a szyby przyciemniane. Z kolei dzięki odtwarzaczom DVD i MP3 (w przypadku transportu indywidualnego) mogą Państwo posłuchać ulubionej muzyki, e-booka czy czegokolwiek innego, co umili podróż. Dodatkowo bazujemy nie tylko na samej nawigacji, ale również radiu CB, które pozwala na błyskawiczny przepływ informacji, a co za tym idzie – szybsze dotarcie do celu, omijanie korków czy zagrożeń na drodze.